В Україні буде нова ліва партія

2

livi

В соцмережі Facebook ліві активісти заснували сторінку та оголосили про початок створення в Україні нової партії лівого зразка.

Новий політичний суб’єкт матиме назву “Україна соціалістична”, а група активістів-засновників називають себе “Асамблеєю соціальної революції”.

20 січня відбулось перше засідання, де учасники оргкомітету ухвалили проект статуту партії. Згідно тексту, поданого на їхньому сайті, майбутня партія відстоюватиме ліві позиції.

“Партія є лівою політичною силою, яка дотримується ідей прямої демократії та соціальної справедливості та створюється для політичної репрезентації інтересів робітничого класу та всіх найманих працівників в Україні, а також сприяння розвитку міжнародної солідарності в боротьбі проти глобальної системи капіталізму за соціалістичне перетворення суспільства”, – сказано вже в першому пункті статуту.

Активісти обіцяють найближчим часом організувати перший з’їзд партії, де вже точно затвердять статут та основні положення партії.
Loading...2 Comments

  1. Серега on

    Та же самая пятая колонна па-раши тудей только в новом варианте раз створюеться проти “капіталізму за соціалістичне перетворення суспільства” Все с вами ясно. Хочется дешевой колбасы и хлеба за 14 копеек. А если не так, то отключим газ. Где-то когда-то мы это уже проходили за 80 лет большевистского правления. Гопота снова благодаря путлеру лезет во власть.

    • Alexander on

      Идея хорошая. Прямая демократия в Швейцарии, социалистическая модель общества в Швеции, Дании, Норвегии. Страна для народа а не олигархов. В Греции как раз они пришли к власти :).

Залишити коментар