В Україні буде нова ціна на газ

0

gazopastachanny

Кабінет Міністрів прийняв рішення про встановлення нової єдиної ціни на газ для населення в вона становитиме 6,879 за кубометр.

Про це на засіданні Кабміну в середу заявив прем’єр Володимир Гройсман.

“Сьогодні ми мусимо ухвалити складне рішення але необхідне для нашої держави. Питання встановлення єдиної ціни на газ. Переконаний у тому, що ми в цьому питанні поставимо крапку, і це буде остання зміна ціни на газ взагалі в житті нашої держави. Багато років на цій темі спекулювали. Для нас важливо, щоб ми були прозорими, відкритими, і беззаперечно це все відповідає взятим зобов’язанням України перед МВФ. Ми знаємо, що сьогодні ціна на газ, яка поки не була економічно обґрунтованою і була 7200 грн [за тисячу кубометрів], відповідно з рішенням, яке пропонується розглянути на уряді, цю ціну буде зменшено до 6879 грн”, – заявив Гройсман.

Нагадаємо, що зараз ціну на газ для побутових споживачів встановлено на рівні 7,2 грн за кубометр, при цьому існує так званий “соціальний тариф” на рівні 3,6 грн за кубометр для споживачів з індивідуальним опаленням, який діяв на 1200 кубометрів в період з 1 жовтня 2015 року по 31 березня 2016 року.
Loading...Залишити коментар