В Україні формується антисемітська, расистська та гомофобна опозиція Порошенку

0

kohanivsjkyj

Після антисемітських виступів під час протестів на Майдані минулого тижня, де нові лідери «вуличної опозиції» головною проблемою України називали євреїв, відзначився неєвропейськими висловлюваннями ще один нововиявлений лідер Микола Коханівський.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Микола Коханівський перепостив новину про гомофобні висловлювання британського боксера Тайсона Ф`юрі з своїм коментарем.

«У білої Європи ще не все втрачено, поки там є такі хлопці, як Тайсон Ф`юрі. Хоч він і набив Кличка-молодшого, але я цьому Тайсону щиро респектую, бо ж має чітку християнську позицію і твердо на ній стоїть», – прокоментував Коханівський.

Ось що саме сподобалось націоналісту у словах Ф`юрі: «Хто б міг в 1950-1960-і роки подумати, що гомосексуалізм і аборти будуть узаконені? Залишилося тільки легалізувати педофілію, щоб пекло спустився на землю. Зараз це виглядає божевіллям, але якби років 50 тому я сказав про те, що сталося, на мене б подивилися, як на божевільного. Це як якщо б 120 років тому я сказав, що багатотонні шматки стали будуть літати по небу. Тоді б наді мною просто посміялися».

В самій Англії висловлювання Тайсона Ф`юрі засудили та не зрозуміли, як можна порівнювати гомосексуалістів з педофілами, якщо останнє є насильством або маніпуляцією над неповнолітніми.

Що ж до багатотонних шматочків металу, через які б над боксером посміялись років 120 тому, то так само з боксера посміялись, якби він розповів про пенсії, дитячі садочки, безкоштовну початкову освіту для всіх людей. В Україні років 200 тому посміялись, б над знищенням кріпацтва та й щодо самого існування незалежної України. Чомусь ні британський боксер, ні пан український націоналіст не виступають проти літаків, космічних апаратів, дитячих садочків чи за повернення рабства. Не виступає Коханівський і за владу яку, за канонами 200-річної давності, дав Бог.
Loading...Залишити коментар