В Україні майже 2 мільйони вегетаріанців

0

5,2% населення України (майже 2 мільйони) не споживають м’яса. Такі дані були отримані в ході соціологічного дослідження зоозахисної організації Відкриті клітки Україна і Київського міжнародного інституту соціології.

Згідно з дослідженням, більшість тих, хто відмовляється від споживання тваринних продуктів – це молоді люди віком від 18 до 29 років. У цій же віковій категорії більше людей вибирають повну відмову від продуктів тваринного походження (веганство), в порівнянні зі старшим поколінням.

Залежно від регіону, вегетаріанство більш популярно в західних і центральних областях України.

Серед тих, хто споживає тваринні продукти, більше 3 мільйонів осіб свідомо зменшують кількість м’яса в своєму раціоні.

“Дослідження показало, що вже зараз кількість вегетаріанців в Україні досить численна і надалі цей тренд буде тільки набирати обертів, особливо серед молоді. Звичайно, такі цифри можуть бути обумовлені економічними факторами і змінами на сільськогосподарському ринку країни, але ми впевнені, що зростаюча обізнаність про вплив м’ясних продуктів на здоров’я також відіграє важливу роль у відмові людей від м’яса”, – заявила менеджер зі зв’язків з громадськістю ГО Відкриті клітки Україна Дарина Маханева.
Loading...Залишити коментар