В Україні скоротять вчительські ставки

1

lilia_grynevych

У зв’язку з реформою освіти в Україні варто очікувати скорочення 3,8 тисяч вчительських ставок.

Про це в інтерв’ю “Українській правді” повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич

“У нас є попередні дані згідно з процесом створення опорних шкіл та оптимізацією шкільної мережі. За інформацією органів місцевого самоврядування, станом на 1 липня будуть скорочені близько 3,8 тис. ставок вчителів”, – повідомила Гриневич.

“З них понад 2,4 тис. ставок будуть перерозподілені на інші установи або збережені з меншим навчальним навантаженням, 700 – ставки, на яких працюють пенсіонери, ще 700 – вчителі непенсійного віку. Органи місцевого самоврядування зараз уточнюють, скільки з цих ставок на даний час заповнені”, – зазначила міністр.

“Зрозуміло, що вивільнення вчителів – болючий процес. Людьми, які працюють на тих 700 ставках, які вивільняються, будуть займатися центри зайнятості з приводу перекваліфікації, соціальних виплат та пошуку місць праці”, – заявила вона.

За словами чиновниці, кількість дітей з 1995 до 2013 року (до початку анексії Криму та АТО) скоротилася на 43%, а кількість вчителів – на 15%.

Раніше повідомлялося, що Гриневич планує підвищити оплату праці вчителів до рівня трьох мінімальних зарплат.

Нагадаємо, в Україні створюються опорні школи (школи-хаби) з філіями в кожній об’єднаній територіальній громаді. У грудні 2015 року Кабінет міністрів доручив обласним державним адміністраціям визначити школи для створення на їх основі опорних шкіл і виділив на їхнє створення 200 млн гривень.
Loading...1 коментар

 1. рефотмы ШЛМАЗОЙ власти :
  – убрать врачей, а точнее УНИЧТОЖИТЬ доступную обнищавшему народу Украины медицину !!!
  – убрать учитилей ,.. евреям будет проще управлять необразованным быдлом ( то есть сделать так как путин, управлять охлосом донбасса и луганска !!!
  – теплую, чистую и светлую жизнь сделать недоступным для 95% украинцев … в совокупности обогреться в освещенном помещении, приготовить поесть и вымыться водой смогут не более 15% украинцев !!!
  – субсидии типа для народа – так это узаконенный способ деребана бюджетных денег… все остальное то уже разворовали они же вместе с попередниками…
  – и наконец уничтожение патриотов посредством борьбы с добробатами !!!
  ВСЕ ЭТО В СОВОКУПНОСТИ И ЕЩЁ МНОГИЕ ФАКТОРЫ, – ОБЫКНОВЕННЫЙ ГЕНОЦИД УКРАИНСКОГО НАРОДА,ЗА КОТОРЫЙ, ДАСТ БОГ, ВЛАСТЬ ОТВЕТИТ,

Залишити коментар