В Україні ставатимуть популярними ліві політичні рухи - Сергій Жадан - Перший Соціальний

В Україні ставатимуть популярними ліві політичні рухи – Сергій Жадан

0

Відомий український письменник Сергій Жадан вважає, що в Україні з часом все більш популярними ставатимуть ліві політичні рухи.

Як повідомляє кореспондент СтрайкUA, про це він сказав під час презентації видання «Український Троцький», яка відбулася 26 жовтня у Харкові в книгарні “Є”.

“Популяризація лівого руху в Україні буде набирати обертів. Я в цьому переконаний, тому що враховуючи ті соціальні процеси, які в нас відбуваються, фактично, перемогу дикого капіталізму та наступ ліберального проекту, який знищує все живе, яке тут залишилося, він потребує якоїсь опозиції, якоїсь протидії. І ця протидія, як мені видається, логічно має випливати саме з лівого боку, з лівого флангу”, – сказав письменник.

В той же час розповідаючи про свої творчі плани Жадан зазначив, що його наступна книга буде присвячена прихильникам правих сил.

“Наступна книга, яку я зараз почну писати, буде про правих. Ви ж бачите, що зараз відбувається надзвичайно активний розвиток правої іде в Україні. І це як матеріал страшенно цікаво, цікаво проаналізувати , цікаво спробувати зрозуміти причини. Звідки це походить та що з цього може вийти,” – підкреслив письменник.

Читайте також – Сергій Жадан: Я пишу про соціальну розірваність Сходу України, його класову складову
Loading...Залишити коментар