В Україні з’явиться нова ліва проукраїнська партія на противагу «симоненківцям»

2

novilivi

Про це на своїй сторінці у Facebook оголосив профспілковий активіст та громадський діяч Андрій Іщенко.

«Велика спільна перемога і великий крок у майбутнє! Вчора, 13 червня 2015, у Києві відбувся установчий з’їзд широкої лівої партії, в якому взяли участь представники практично всіх регіонів України. Гості з Канади та Франції. Відбулася історична консолідація демократичних лівих Україні! Створена ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Соціальний РУХ»!

7 годин напруженої роботи в теплій товариській атмосфері призвели до прийняття статуту і програми, виборам керівних органів лівої партії України нового типу! Вперше, більш ніж за 100 років, ми голосно говоримо: є така партія! І ми йдемо вперед! 🙂

У складі політради партії Володимир Чемерис, Захар Попович, Володимир Іщенко, Євген Деркач, Ніна Потарська і ряд інших авторитетних товаришів», – написав Іщенко.

На питаннях в коментарях про ставлення до створення об’єднання Наталії Вітренко та Петра Симоненка під назвою ліва опозиція «Ліву опозицію», профспілковець назвав їх імперіалістами, які мімікрують під лівих. Крім того, в тих же коментарях представники «Соціального руху» ствердили, що вони виступають за єдність України.

«З’їзд цей носив переважно формальний характер (для потреб Міністерства юстиції), а тому політичної резолюції прийнято окремо не було», – пишуть активісти.
Loading...2 Comments

Залишити коментар