В Єревані можуть відновитись протести - Перший Соціальний

В Єревані можуть відновитись протести

1

Лідер протестного руху, депутат парламенту і лідер партії “Громадянський договір” Нікол Пашинян заявив про відновлення акцій громадянської непокори.

Про це він повідомив в відеозверненні, опублікованому в Facebook.

Так, він запропонував продовжити протести о 11:00 (10:00 за Києвом – ред.).

“Об 11:00 ми збираємося на площі Республіки в Єревані, щоб продовжити і завершити мирну оксамитову народну революцію”, – написав він.

Нагадаємо, ще з 13-го квітня лідер опозиційної парламентської фракції “Елк”, глава партії “Громадянський договір” Нікол Пашинян ініціював в Єревані і регіонах Вірменії масові акції протесту проти прем’єрства Сержа Саргсяна. Мітинги вилилися в зіткнення з силами правопорядку. Люди блокували вулиці, магістралі і будівлі держустанов. 19 квітня демонстранти намагалися заблокувати підступи до будівлі уряду, де Серж Саргсян проводив своє перше засідання в статусі прем’єра. Всі наступні дні з ранку проходили масові ходи вулицями Єревана, а вечорами численні натовпи демонстрантів збиралися на мітинги на площі Республіки. 23 квітня прем’єр-міністр Вірменії Серж Саргсян оголосив про свою відставку.
Loading...1 коментар

  1. Чучундрий Ипполитович on

    Прослеживается параллель с украинским майданом, ТОЖЕ начиналось с требований отставки премьера и ТОЖЕ протесты не затихли после отставки. Ждём печенек от Нуланд и сакральной жертвы в виде ереванского “Нигояна”.

Залишити коментар