В Європі сформувалась нова права політична сила

0

marin_le_pen

Днями у Європейському парламенті було представлено нове політичне об’єднання, яке складається з представників ультраправих та право-популістських партій різних країн Європи. Праві сформували нову фракцію та назвали її «Європа націй та свобод».

Про створення нового політичного об’єднання заявила голова проросійсько-налаштованого «Національного фронту» Марін Ле Пен.

Марін Ле Пен також стала головою цієї політичної сили, до складу якої увійшли 39 представників політичних сил з Європи. 23 з них – це депутати славнозвісного і вищезгаданого «Національного фронту» Франції.

До складу фракцій входять депутати з різних маргінальних та аутсайдерських партій Європи: «Конгресу нових правих Польщі», бельгійського «Фламандського інтересу», італійської «Ліги півночі», «Австрійської партії свободи» та одіозного британського парламентарія, виключеного з популістської «Партії незалежності Сполученого королівства».

Політика нового правого політичного об’єднання збирається боротись проти існуючої міграційної політики ЄС та прости ісламізації Старого світу.

Завдяки цьому об’єднанню в парламенті представники правих сил тепер можуть впливати на прийняття рішень, блокування резолюцій асамблеї ЄС. Фінансування правого об’єднання тепер буде відбуватись за рахунок податків.
Loading...Залишити коментар