В закон про е-декларування внесли зміни: представники ГО мають подавати декларації - Перший Соціальний

В закон про е-декларування внесли зміни: представники ГО мають подавати декларації

0

Верховна Рада України ухвалила закон про внесення зміни до статті 3 закону України “Про запобігання корупції” (№6172), зобов’язавши представників громадських об’єднань подавати е-декларації і увільнивши від цього деякі категорії військовослужбовців.

Як передає кореспондент УНІАН, за це рішення проголосували 268 із 363 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі. Зокрема, від фракції “Блок Петра Порошенка” – 118 народних депутатів, “Народного фронту” – 70 народних депутатів, “Опозиційного блоку” – 27 народних депутатів, Радикальної партії – 16 народних депутатів, групи “Воля народу” – 10 народних депутатів, групи “Відродження” – 20 народних депутатів.

Народний депутат від фракції “Народний фронт” Тетяна Чорновол своєю поправкою пропонувала запровадити е-декларування і для осіб, які є засновниками (учасниками), редакторами (головними редакторами) засобів масової інформації. Але під час обговорення така пропозиція була знята.

В свою чергу голова парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Єгор Соболєв заявляє, що не підписуватиме закон 6172 про внесення змін до закону “Про протидію корупції”, якщо його норми суперечитимуть чинному законодавству.

“Я не буду підписувати закон, якщо він суперечитиме законодавству, а його норми виключатимуть одна одну”, – сказав Соболєв.

За його словами, депутати ухвалили закон не в тій редакції, яка була ухвалена на засіданні комітету.

“Замість того, щоб проголосувати за ці підготовлені і узгоджені рішення, …сьогодні …зробили «дірки» в законодавстві про декларації: дозволили частині посадовців прикриватися погонами, або прикриватися виконанням завдань для оборони держави і не бути прозорими для суспільства”, – зазначив Соболєв.
Loading...Залишити коментар