В заповіднику екологи побились з браконьєрами-мажорами - Перший Соціальний

В заповіднику екологи побились з браконьєрами-мажорами

0

2012-07-25-2
На території Національного природного парку «Тузлівські лимани» відбувся конфлікт між екологами та браконьєрами-мажорами.

Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook еколог Іван Русєв, виклавши фото та відео, на яких зафіксовано браконьєрів та їхні дії.

«Колишній начальник Татарбунарської міліції Друговін В.М., а сьогодні – голова Татарбунарського товариства мисливців і рибалок, разом з крутим другом, заїхали в парк, розчохлив рушниці і направили їхні дула на величезну зграю рідкісних червоношиїй казарок та білолобих качок, що ночували на акваторії НПП «Тузлівські лимани».

Їм не сподобалася моя Нива, в якій я всю ніч провів в очікуванні браконьєрів, стали погрожувати, розбили фотоапарат, а потім стали втікати з місця злочину. Документів на рушниці у них не було, дозволу на стрілянину не було, і бути не могло, оскільки це територія нацпарку, де категорично заборонено полювання. Друговін спробував першим змитися, але головному природознавцю нацпарку Ірині Вихристюк вдалося витягнути ключ із замка його Ниви. Його другові все-таки вдалося втекти, незважаючи на те, що Ірина всіляко намагалася цьому перешкоджати. Головний мисливець району в люті став погрожувати, махати кулаками. Потім, він, заспокоївшись, знайшов в багажнику другий ключ. Вставив його в замок, завів і дав різкий газ. Я стояв поруч, встиг різко схопитися за двері машини і він, на великій швидкості, помчав по території парку. Дивом він мене не переїхав, проте волочившись за машиною, на швидкості, мені все таки вдалося вирвати другий ключ із замка, прямо на ходу.

Після цього, його Нива завмерла … надовго. У цей час під’їхала група підтримки – начальник служби охорони парку Дімов Віталій з інспекторами Ткаченко Артемом і Ігорем Ільчуком і інспектором держекоінспекції Бондарчуком Михайлом, які працювали вночі по запобіганню рибного браконьєрства. Поки їхала поліція і слідчий, нахабний мисливець дзвонив по всім знайомим, в надії на підкріплення. В цей час, нескінченні красиві зграї казарок, чапель, лебедів, качок, загальна чисельність яких досягала 15 тис., Піднімалися і розліталися в різні боки. Їм цього ранку дуже сильно повезло, що не була вбита жодна казарка! Поліція і слідчий, яких ми викликали відразу ж, закінчили роботу, вилучили рушницю і патрони.

Тепер ми будемо пильно стежити за тим, як буде йти слідство над великими «акулами», які ніколи не боялись закону і чинили нахабне свавілля в Татарбунарському районі Одеської області, влаштовуючи елітні полювання, називаючи себе царями», – написав еколог.
Loading...Залишити коментар