В ЗСУ звітують про психологічну реабілітацію для 2 тисяч військових - Перший Соціальний

В ЗСУ звітують про психологічну реабілітацію для 2 тисяч військових

0

З початку нинішнього року в спеціалізованих медичних установах психологічну реабілітацію пройшли більше 2 тис. військових Збройних сил України.

Психологічну реабілітацію в 2017 році пройшли понад 2 тис. військовослужбовців української армії. Про це 10 жовтня заявив начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних сил України генерал-майор Олег Грунтковський, повідомила прес-служба Сухопутних військ ЗСУ.

«В спеціалізованих медичних установах психологічну реабілітацію пройшли 2063 військовослужбовців, у тому числі за межами України 75 військовослужбовців та членів їх сімей», — зазначив Грунтковський.

Загалом, протягом року заходами психологічної реабілітації вдалося охопити понад 6,5 тис. військовослужбовців. Цього вдалося досягти завдяки роботі 20 груп внутрішньої комунікації, психологічного забезпечення та психологічної підтримки.

Також, за словами Грунтковського, налагоджено взаємодію з використання можливостей 29 обласних госпіталів ветеранів війни та 15 реабілітаційних установ. У цих закладах ветерани АТО можуть пройти психологічну реабілітацію.

Нагадаємо, в НАТО відкрили трастовий фонд на 2,25 млрд євро для реабілітації бійців АТО. Альянс відкрив цільовий фонд, гроші з якого будуть спрямовані на закупівлю необхідного сучасного медичного обладнання, підготовку фахівців з реабілітації, а також на розвиток в Україні центрів протезування.

Нагадаємо, що в травні уряд виділив на психологічну реабілітацію атошників 50 млн грн. Щорічно допомогу зможуть отримати 9 тис. бійців.
Loading...Залишити коментар