Вагітна жінка та «свободівець» Мірошниченко розповіли подробиці бійки - Перший Соціальний

Вагітна жінка та «свободівець» Мірошниченко розповіли подробиці бійки

2

Miroshnychenko2

Журналісти 112 каналу взяли коментарі у Ігоря Мірошниченка та його колишньої дружини Галини щодо бійки, яка відбулась в квартирі жінки.

Зі слів члена ультраправої партії ВО «Свобода» та колишнього депутата Верховної Ради України, він просто зайшов у спальню колишньої дружини, де на ліжку сидів чоловік у трусах, який ні з того, ні з сього накинувся на екс-депутата. Мірошниченко стверджує, що він навіть не чинив опору, коли його невідомий бив кулаками, ногами та ліктями, нанісши біля тридцяти ударів по голові. Також «свободівець» стверджує, що коли приїхала міліція, його колишня дружина вимила швидко кров, що витекла з носа екс-нардепа, та заявляла міліціонерам, що нічого не відбувається, але нападнику не вдалось втекти і він був затриманий на 8 поверсі будинку.

Зовсім інакше звучить історія з уст колишньої дружини «свободівця». Жінка розповіла, що Мірошниченко, з яким вона вже півроку як розлучена, прийшов в 21:30, привівши їхню спільну дитину з прогулянки, намагався пройти в спальню, де в цей час цивільний чоловік Галини, Іван, збирав меблі. Жінка спробувала стати перед дверима спальні, щоб завадити конфлікту, але Мірошниченко відштовхнув її вбік та вдарив вагітну жінку ногою у живіт, що і спровокувало реакцію з боку цивільного чоловіка Галини. Бійка за словами жінки була не довгою, адже її теперішньому чоловікові вдалося виштовхати Мірошниченка з квартири де той і кричав, що його вбивають та кликав на допомогу поліцію.
Loading...2 Comments

  1. Юрий on

    Все же же глядя на этого недоделанного Тарзана убеждаешся – прав был Дарвин.
    Бить женщину недопустимо, а бить женщину в положении может только последний ублюдок.
    Абрамов – молодец, очень жаль что у него кастета не было.

  2. Серге196 on

    Как он жив остался после того как его “гамселили на протязі 10-15 хвилин руками, ногами, ліктями”? Да еще и телефоном смог пользоваться?

Залишити коментар