Вартість проїзду зросла, проте не зарплата

0


Після підняття вартості проїзду у громадському електротранспорті Львов з 3 до 5 гривень, що мотивувалось зокрема і необхідністю підняти зарплату працівникам “Львівелектротрансу”, на підприємстві назріває конфлікт – директор відтермінував підняття оплати праці.

На громадських слуханнях з питання підняття вартості проїзду у комунальному електротранспорті було людно – основну кількість присутніх складають працівники “Львівелектротрансу”, яких змотивували взяти участь у “громадському житті” Львова обіцянкою підняти заробітні плати. В принципі, це і було однією з двох основних причин підняття вартості проїзду – подорожчання електроенергії та мінімальної заробітної плати.

Проте ціни за квитки на трамвай та тролейбус подорожчали, а заробітна плата працівників – ні. Це сталось через наказ № 72 «Про відтермінування застосування норм оплати праці», який підписав директор підприємства Олег Береза.

“У зв’язку із критичним фінансовим станом підприємства, а саме: збитком ЛКП «Львівелектротранс» за 2017 рік в сумі 158,2 млн. грн. і за І кварта 2018 року в сумі 50,3 млн. грн. (за перший квартал 2017 року збиток становив 25,7 млн. грн.), перевищенням операційного збитку, підприємства, запланованого на 1 квартал 2018 року на 18,7 млн. грн. прошу Вас на період подолання фінансових труднощів, але не довше як до 01.09.2018 року застосувати норми оплати праці для всіх працівників структурних підрозділів підприємства, що визначені у Колективній угоді ЛКП «Львівелектротранс» на 2014 – 2015 роки, які є нижчими від відповідних норм у «Змінах і доповненнях до Галузевої угоди між Міністерством інфраструктури та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на 2017-2018 роки”, – йдеться у наказі Берези.

Наразі інформації про дії профспілки “Львівелектротрансу” немає.
Loading...Залишити коментар