Вбивство поліцейськими молодого чоловіка призвело до заворушень

0

bunt2

У ніч з 23 на 24 серпня в районному центрі Криве Озеро Миколаївської області співробітники місцевого відділення поліції на смерть побили 31-річного Олександра Цукермана.

За свідченнями очевидців, між Олександром та його дружиною сталася сімейна сварка, після якої ображений чоловік вийшов з дому і ліг спати в автомобілі. Ще під час сварки дружина викликала поліцію, яка й приїхала, як виявилось пізніше, на горе всій сім’ї. За викликом спочатку приїхали троє поліцейських, які зайшли у двір і витягли чоловіка з машини, наділи наручники та поклали на асфальт. Після того, як до трьох поліцейських прибули ще троє їхніх колег, чоловіка почали бити прямо на очах у дружини, його матері та двох дітей. Від отриманих травм чоловік помер на місці.

Мешканці селища та сусіди, які вибігли на крик родичів, не дали поліцейським забрати тіло, а ще через декілька годин сотні людей рушили до місцевої прокуратури.

Хоч всі 6 поліцейських, які виїжджали до будинку Цукермана, за постановою слідчого були затримані в порядку ст. 208 КПК України, люди не вірили, що їх чекатиме справедливий суд. Коли затриманих поліцейських виводили, щоб етапувати до Миколаєва, сотні мешканців кинулись чинити самосуд.

bunt3

Як передають місцеві ЗМІ, після арешту винуватців трагедії до Миколаєва жителі райцентру почали збиратися біля райвідділу поліції, вимагаючи, щоб до них вийшов начальник відділу. Будівлю райвідділу оточив ланцюжок поліцейських, екіпірованих в каски і бронежилети з кийками. Повідомляється, що біля воріт райвідділу переговори з присутніми вів заступник начальника Головного управління поліції в Миколаївській області Артур Гаспаров.

За словами сусідів, родина вбитого жила в достатку, а сам Цукерман характеризується позитивно: ніколи не мав проблем з алкоголем чи агресивною поведінкою.
Loading...Залишити коментар