Вбивця півсотні тварин вимагає повернути йому тих, що вціліли

0

Lama

Власник фермерського господарства «Володар», що знаходиться в Дрогобицькому районі Львівської області, Ровенський Володимир Степанович вимагає в екологів повернути йому тварин, які були врятовані екологами.

Хоч саме через халатність Ровенського загинуло від голоду та морозу біля пів сотні тварин та птахів.

Про це написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook активіст Орест Залипський.

«З’явився мучитель тварин! Сьогодні прийшов лист від Ровенського. Всі, напевно, його пам’ятають – це та людина, яка замордувала тварин в Дрогобичі на ФГ «Володар».

Листа ще не маю.. Але суть така: “Повернути 7 овець, 1 ламу і 2 поні у місячний термін”. Мало того, що ця людина не несла кримінальної відповідальності за вбивство тварин. Тепер вимагає від нас повернути тварин», – написав активіст.

Крім того, Орест звернувся із запитанням до керівника міліції у Львівській області Дмитра Загарії, який ще минулого року обіцяв взяти цю справу під власний контроль.

Нагадаємо, власник ферми Ровенський Володимир Степанович влітку минулого року виїхав у невідомому напрямку, за чутками, через конфлікти з іншими бізнесменами. Тварини залишились без нагляду, а точніше на вірну голодну смерть.

Ні міліція, ні місцева влада не хотіли порушувати межі фермерського господарства, а більшість місцевого населення виявилось занадто заляканими бізнесменом Ровенським, який вів себе в селі, як місцевий князьок. Міліція стверджувала, що не може порушувати право приватної власності.

Після багаторазових звернень в міліцію та місцеву сільраду небайдужі місцеві мешканці звернулись до екоактивістів зі Львова, яких право «священної» приватної власності не зупинило. На місці активісти та мешканці села побачили жахливу картину. З майже трьох десятків тварин загинуло від голоду та морозу дві третини, а це 2 лами, 5 поні, близько 10 овець, 2 страуси. Та частина тварин, що залишилась живою, а це лама, 2 поні та сім овець, були у жахливому стані і, тільки завдяки активістам, зараз їхньому життю нічого не загрожує, якщо не враховувати можливість повернення до колишнього власника.
Loading...Залишити коментар