Вчителі побили та затримали правоохоронців

0

43studenta

В Мексиці знову неспокійно через масові акції протесту, пов’язані з вбивством 6 та зникненням 43 студентів у місті Ігуале штата Герреро. Це злочин напряму пов’язаний з поліцією та владою.

Днями в місті Чильпанси́нго-де-лос-Бра́во відбулись масові зіткнення між студентами і викладачами проти федеральної поліції. Конфлікт відбувся ще до початку акції підтримки родин студентів, яку хотіли провести профспілковці-освітяни. Під час встановлення апаратури для проведення благодійного концерту на активістів напали працівники поліції у нетверезому стані, але освітяни виявились не таким легким горішком. Частина поліцейських ледве втекла, а трьох було добряче побито та затримано.

За десяток хвилин на підмогу своїм колегам наспіли додаткові сили поліції, що використали проти студентів та вчителів гумові кулі та сльозогінний газ. За даними місцевих ЗМІ, між активістами є 5 поранених.

Нагадаємо, в кінці вересня поліція міста Ігуеле та місцеві «тітушки» напали на мирно мітингуючих студентів, шестеро з яких загинули на місці, а 43 викрала поліція, після чого їх ніхто не бачив. Студенти цього міста відрізнялись прихильністю до лівих ідеологій та постійно виступали в захист своїх прав та прав місцевого населення.
Loading...Залишити коментар