Великі компанії для співбесід використовують роботів

0

Згідно зі звітом соцмережі LinkedIn про тенденції найму співробітників, в 2018 році великі компанії зіткнуться з двома ключовими проблемами: усуненням процесу співбесіди і диверсифікацією робочої сили.

Про це повідомляє Fast Company.

Для усунення даних проблем багато великих корпорацій в цьому році почнуть вдаватися до допомоги чатбот і роботів.

З 8 800 опитаних HR-менеджерів і фахівців з найму, 67% вважають, що штучний інтелект (ШІ) допоможе істотно заощадити їх час; 43% – він зможе уникнути людської упередженості; 31% -ії краще впорається з підбором ідеального кандидата в команду. Крім того, понад 50% опитаних опитаних впевнені, що ІІ буде ефективніше шукати потенційних співробітників (58%), відсіювати невідповідних претендентів (56%) і навчати нових працівників (55%).

Наприклад, британська компанія Vodaphone використовує нові технології для проведення співбесід з 50 тис. Потенційними співробітниками колл-центрів і служб по роботі з клієнтами. Так, технології використовуються для запису відео-інтерв’ю з відповідями кандидатів на стандартні запитання. Після цього відео аналізують роботи по 15 тис. Різних критеріїв. У тому випадку, якщо претенденти проходять відбір ІІ, їх запрошують на співбесіду з живими людьми. Компанії запевняють, що такий попередній відсів допомагає вдвічі скоротити час, витрачений на підбір персоналу.

У той же час, Deutsche Telekom AG і Sutherland воліють використовувати чатбот, щоб спростити процес подачі резюме. Ботам вдається відсіяти тих претендентів, які свідомо не підходять на посаду.

“Справжнім професіоналам не варто боятися, що їх замінять роботи або не приймуть на роботу” бездушні машини “. Парадоксально, але чим більше компаній використовують технології, тим більше їм вдається інвестувати в своїх співробітників”, – пояснили автори звіту.
Loading...Залишити коментар