“Велику рибу” виправдали

0

Шевченківський районний суд Києва виправдав члена Вищої ради правосуддя Павла Гречківського, викритого у хабарництві в особливо великому розмірі. 

Як повідомляє LB.ua, суд не знайшов ознак кримінального злочину в діях Гречківського та арбітражного керуючого Олега Шкляра.

Згідно з рішенням суду, всі докази у справі проти Гречківського визнані такими, які були отримані в результаті провокації, і не можуть використовуватися в суді.

Нагадаємо, під час спецоперації 21 вересня 2016 року співробітники Генеральної прокуратури затримали арбітражного керуючого, який виступав посередником під час отримання хабара в розмірі $500 тисяч між членом Вищої ради юстиції Павлом Гречківським та підприємцем.

За даними слідства, за отримані гроші член Вищої ради юстиції повинен був вплинути “щодо винесення судом першої інстанції рішення на користь суб’єкта господарювання та залишення в силі судами апеляційної та касаційної інстанцій”.

У січні 2017 року Гречківський увійшов до складу третьої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя.

6 лютого 2017 року генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив про завершення досудового розслідування відносно Павла Гречківського.
Loading...Залишити коментар