Ветеранам УПА додали доплату в розмірі 2000 гривень

0

Львівська міськрада затвердила рішення «Про встановлення розміру щомісячної доплати до пенсії ветеранам Української повстанської армії».

Про це передає прес-служба міськради.

З 1 березня ветерани УПА у Львові отримуватимуть щомісячну доплату до пенсії в розмірі двох тисяч гривень.

«Це надзвичайно важливе рішення, тому що люди, які ризикували своїм життям, віддавали своє життя за Україну, повинні бути в пам’яті народу не просто довго, а завжди. І любити треба не тільки словами, як це в нас вміють в Україні, а людей треба підтримувати, зокрема підтримувати і матеріально. Тому що ці люди потребують значних коштів на лікування, на вирішення тих проблем, які в них є.

І я би дуже хотів, щоб цей приклад міста Львова був основою для рішень, які приймаються в державі. Тому що в нас в державі урядовці б’ють себе в груди і говорять, як вони поважають наших ветеранів. Але за тими повагами, на жаль, не йдуть дії. Так само, як в нас всі в державі себе б’ють в груди і розповідають, як вони допомагають хлопцям, які пройшли зону бойових дій – а єдине місто, яке надає допомогу 100 тисяч кожному учаснику – це є місто Львів.

Тому я попрошу це рішення скерувати Президенту, Прем’єр-міністру, скерувати до Верховної Ради, щоб вони взяли це за приклад, тому що людей, які віддали своє життя і здоров’я є, насправді, не так багато, і це не є для державного бюджету значні кошти – це є принцип поваги і підтримки», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.
Loading...Залишити коментар