Від сексиста-Холодницького вимагають вибачень

1

holodnytsky

Активісти кампанії проти сексизму «Повага» вимагають, щоб голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький вибачився перед жінками за свої висловлювання.

Активісти назвали образливими висловлювання Холодницького у недавньому інтерв’ю на «Українській правді».

«Ваші слова “Я не дівка, щоб мене до чогось змушувати” мають підтекст, що можна й навіть треба “дівок” змушувати до небажаних їм дій чи обставин. Це не лише яскраве вираження неповаги до жінок, а й виправдання насильства проти них», – йдеться у листі активістів, який вони надіслали Холодницькому.

«Ви повинні публічно вибачитися перед жінками України, яких ви глибоко образили своїми необережними висловлюваннями», – вважають активісти.

В листі також наголошується,, що понад 90% постраждалих від домашнього насильства в Україні – жінки.

Як відомо, 12 січня інтернет-видання «Українська правда» опублікувала інтерв’ю з головою Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким. В ньому він коментував критику з боку НАБУ. «Не можуть бути всі справи виграшними, але не потрібно змушувати нас, або як в скарзі написано – змусити мене погодити підозру. Вибачте, але я не дівка, щоб мене до чогось змушувати!» – сказав Холодницький.

Кампанія проти сексизму в політиці й ЗМІ «Повага» стартувала 2014 року. Проект реалізується ГО «Інститут розвитку регіональної преси» за підтримки уряду Швеції та Національного демократичного інституту (США).
Loading...1 коментар

  1. Дівка on

    А взагалі виглядає як дівка – губки червоним намалювати , очі підвести і буде гарна пані. гадаю, він це знає і обмовився так по Фрейду!)))

Залишити коментар