Відмовився показати багажник – в кайданках до райвідділу

0

У Києві патрульна поліція грубо повелася з учасником АТО, який відмовився показати багажник автомобіля без протоколу та понятих. За це патрульні одягнули на чоловіка, який є інвалідом, кайданки та відвезли до райвідділку. Про це на своїй сторінці у Facebook написав учасник інциденту Дмитро Лінукс, опублікувавши фото та відео з місця подій. 

“Мене сьогодні вранці, в 50 метрах від будинку, зупинила поліція, патрульна машина їхала в темний час доби без світла і проблискових маячків, не пояснивши причин зупинки, попросили відкрити багажник, я відмовився і попросив скласти “протокол обшуку” і запросити двох понятих. Потім була довга розмова, в результаті мене затримали “за підозрою у скоєнні крімінального злочину”, одягли наручники, які не мають права одягати на інвалідів, поставили на коліна, заштовхали в патрульну машину і насильно доставили в управлінні поліції”, – написав Лінукс.

Патрульні пояснили свої дії “встановленням особи” у зв’язку з викраденням гуми в районі його перебування, а самого Лінукса назвали підозрюваним у кримінальному злочині, проте відмовились сказати у якому, пославшись на “службову інформацію”. Після цього затриманий попросив скласти протокол затримання і вказати в протоколі свідка, який знаходився поруч, проте отримав відмову. Дмитро викликав слідчо-оперативну групу через перевищення поліцейськими службових повноважень, проте на нього одягнули кайданки і відвезли в райвідділ.

 

“В результаті я в 5 ранку, принижений, замерзлий, як цуцик, без грошей кульгав додому 2 кілометри, на прохання відвезти мене назад, так як важко ходити, поліцейська Майнерова І.В. сказала, що вона не таксист, короче, мусора – не люди”, – обурюється користувач.

Дмитро Лінукс опублікував дані з жетонів поліцейських, які, на його думку, перевищили свої службові повноваження та повелися з ним жорстоко:

Кукса Вадим Вікторович
Номер посвідчення: ДАА 002632
Жетон: 000854

Майорова Інна Валентинівна
Номер посвідчення: ДПП 003488
Жетон: 002925
Loading...Залишити коментар