Відомий еколог втомився боротись з владою та багатіями

0

Еколог Іван Русєв йде у відставку з посади директора національного парку «Тузловські лимани».

Про своє рішення еколог заявив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Він згадує, як його запросили «очолити найвідсталіший в Україні національний природний парк».

Сім’я Івана Русева постійно піддавалася нападам з боку місцевих жителів, поки він займав пост. Це відбувалося тому, що більшу частину його роботи становила боротьба з браконьєрствоv і корупцією, які розвиваються до цих пір в нацпарку і околицях.

«На ділі, все виявилося набагато складнішим і запущенішим, ніж я собі уявляв. Горизонтальні і вертикальні зв’язку криміналу з правоохоронними та владними структурами, як спрут пов’язали місцевих царьків і місцеву владу. І унікальні природні екосистеми, багатющі природні ресурси Українського Причорномор’я, належать усьому українському народу, виявилися в руках добре організованого і згладжено працюючого бандитського формування», – пояснює еколог своє рішення.

«Боротися далі з дрімучим невіглаством місцевої влади, місцевими царьками і гідрою корупції, яка розкидала свої щупальця від глибинки і до Києва – від вищих ешелонів влади і до цинічних голів сільських та районної рад з сепарськими замашками, я просто фізично і морально вже не можу» , – додав Русев.
Loading...Залишити коментар