Відповідальність за проблеми в економіці Гройсман звалив на “попередників”

0

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час спільної прес-конференції зі спікером Верховної Ради Андрієм Парубієм заявив, що становище України в світових рейтингах є результатом дій попередніх урядів.

Його запитали про проведений в США рейтинг, згідно з яким Україна зайняла останнє місце в Європі за рівнем економічних свобод.

«Є різні рейтинги, в яких ми не є лідером, на жаль. Про що це говорить? Це говорить про те, що хронічна відсутність необхідних змін і реформ десятиліттями призвело до того, що ми є, з одного боку, чудовою європейською країною з прекрасними можливостями, а з іншого боку відсутність необхідних змін, які необхідно було робити багато років тому, призвело до тому, що у нас є сьогодні», – відповів Гройсман.

Він сказав, що Україна прийшла до 2014 року ослабленою.

«Якщо ми подивимося на формування державного боргу. Що, Гройсман брав борги? Ні. Є конкретні уряду, я маю на увазі до 2014 року, коли на 1 лютого 2014 року скарбниця була 180 тисяч гривень. А до цього всі хотіли взяти гроші, а потім розпускали їх на вітер невідомо куди. Якщо ми співпрацюємо з МВФ і беремо кошти, то куди ми їх беремо? Ми їх кладемо в валютні резерви НБУ, а не пускаємо їх на вітер», – продовжив прем’єр-міністр.

За його словами, час з 2004 по 2014 роки був періодом «втрачених можливостей».

«У 2004-2014 роках було багато процесів, які не можна назвати державними … Прекрасними словами без будь-яких дій, подачками ситуацію в країні не змінити», – додав Гройман.




Loading...



Залишити коментар