Викладачі перестали вимагати хабарі в студентів

1

habari

Студенти Київського національного університету будівництва та архітектури (КНУБА) добились, щоб викладачі перестали вимагати хабарі.

Головним тиском на викладачів стали акції з розклейками по вишу листівок.

Про це повідомляють в соціальних мережах на сторінках лівих та анархістських організацій.

«Тим часом студенти з КНУБА продовжують свої акції з закликами до поліпшення умов навчального процесу у виші (банер на фасаді головного корпусу навчального закладу). Раді відмітити, що ця боротьба дає очевидні результати. Ми вже публікували іноформацію, як активісти розклеїли по всій території вишу листівки щодо проблемних питань навчання, особливо стосовно вимагань грошей викладачами із зазначенням конкретних прізвищ. Ні для кого в КНУБА це не було новиною, однак з цього моменту викладачі припинили вимагати хабарі за заліки та іспити. Це чудовий приклад того, що ми маємо змогу змінювати умови навчання та роботи, що нас не задовольняють, а не просто плисти за течією.

Наше життя у наших руках!», – написали ліві активісти.
Loading...1 коментар

  1. Сільмаг on

    Та ви шо!? Шось у лісі здохло! Та шоб ота вся профффесура… та як же вони житимуть, на які ж шиші !? Бідні ж з голоду помруть, на “жигулі ” пересядуть! А студенти…. То ж вони тепер даже шось знать будуть !? Скоро до молодих лікарів мона буде звертатися і не бояться, шо залікують !? А там і молоді “нардепи”, дасть Бог , шось понімать будуть, а то таке мелють по тєлєвізору – вуха у трубку скручуються … Особєнно коли з антиНародного фронту рєбята…. а коли від головного Бариги( тобто БПП), то вообчє … Брешуть і не сміються, шо одні, шо другі, як з одного інкубатору – від партії регіонів! Особєнно отой риг і анал, якому папа-костусєв спєрва купив місце дєпутата від Регіонів у Янека, а потім, коли янека кишнули – місце нардепа у Порошенка самого купив ( кажуть 7 мільйонів долярів віддав, Онищенко 6 мільйонів, а папа за Гончаренка 7 не пожалів ) ! То отой Гончаренко – і сміх , і гріх ! Ні греця не знає, а зате який оратель, який оратель !!! Із області якось лєктор приїздив – теж оратель добрий , але цей Гончаренко – куди там … Нічого не знає, але меле….шо твій млин ! Уміть нада ! То ото , коли перестануть у вишах брати хабарі, може й таких як Гончаренко дурнів і брехунів з дипломами не стане… От якби ….

Залишити коментар