Викрадені павільйони відмовились повертати на місце

0

Torpedo2

Викрадені в ніч з 9 на 10 серпня торгові павільйони з львівського ринку «Торпедо» на місце повертати не збираються.

Епопея із збройним нападом на ринок «Торпедо» продовжується. Профспілкова активістка Оксана Козлова повідомляє, що до бездіяльності поліції та прокуратури долучились і місцеві чиновники.

Про це активістка написала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Голова Личаківської райадміністрації м. Львова Лозинський Іван Степанович після розбійного нападу (подія сталась в ніч з 09.08.16 на 10.08.16, постраждало двоє людей, пошкоджено та викрадено майно членів профспілки) на камеру клявся, що забезпечить спецтехніку (крани) для повернення викрадених павільйонів на місце. Вже сьогодні п. Лозинський починає від своїх слів відмовлятись. Тому Первинна профспілкова організація (ВППУ) “Вільна профспілка Нове Торпедо” просить передзвонити п. Лозинському Івану Степановичу і поцікавитись, коли буде виконана його обіцянка», – закликала активістка.

Крім того Оксана виклала фото свого постраждалого від нападників чоловіка.

kozlov

Нагадаємо, група невідомих, які, за словами свідків, були озброєні вогнепальною зброєю, увірвались на львівський ринок «Торпедо» та за допомогою важкої техніки викрали і знищили десятки торгових павільйонів. Активісти звинувачують в причетності до нападу представників ультраправої партії ВО «Свобода». За словами профспілковців, підприємці здійснювали чергування на ринку, адже знали, що представники близького до ультраправої партії бізнесмена Ігоря Кривецького збираються захопити ринок, а діями зловмисників безпосередньо керувала директорка ринку «Нове Торпедо» Надія Ганусик.
Loading...Залишити коментар