Вітрогенератори забезпечили 12% загального енергоспоживання країн Європи

0

Вітрогенератори в 2017 році забезпечили 12% загального енергоспоживання країн Європи.

Про це повідомляє CNBC з посиланням на дані організації WindEurope.

“В минулому році вітрогенератори забезпечили 12% загального енергоспоживання Євросоюзу. Це в черговий раз доводить, що вітер є основною альтернативою традиційним джерелам енергії”, – заявив глава WindEurope Хіллз Діксон.

Всього за 2017 рік Європа ввела в дію 15,7 ГВт потужності нових вітрових електростанцій. Також встановлено прибережні вітрові турбіни сумарною потужністю 12,5 ГВт і шельфові вітрогенератори потужністю 3,1 ГВт.

За даними організації WindEurope, в Європі вже формують інвестиційну політику під нові енергопроекти сумарною потужністю 11,5 ГВт. У них вкладуть до $ 27,53 млрд.

“Збільшення ефективності вітрових електростанцій, скорочення витрат в ланцюжку поставок і серйозна конкуренція на ринку дозволяють інвесторам вкладати менше грошей і отримувати більш вражаючі результати”, – сказано на сайті.

Чималу роль у збільшенні частки вітрової енергії зіграли урагани, які вирували в Європі на початку 2018 року. Завдяки цьому 17 січня енергомережі Великобританії отримали 29% електрики від вітрових установок.
Loading...Залишити коментар