Війська упритул розстрілювали протестувальників гумовими кулями - Перший Соціальний

Війська упритул розстрілювали протестувальників гумовими кулями

0

Урядові війська Венесуели у четвер, 22 червня, відкрили вогонь по протестувальниках після того, як ті спробували прорватися на авіабазу в східній частині Каракаса.

Один протестувальник загинув, повідомляє Reuters.

Всього з квітня у Венесуелі загинуло 76 протестувальників.

За даними агентства, ще мінімум двох поранених мітингувальників медичні працівники госпіталізували.

Постраждалий 22-річний Давид Хосе Валленілла помер у лікарні муніципалітету Чакао. Мер муніципалітету Рамон Мучачо повідомив про те, що загиблий був доставлений до лікарні в дуже важкому стані.

Опозиційний політик Хосе Мануель Оліварес заявив про те, що Валленілла був застрелений військовослужбовцями Національної гвардії Венесуели, які розстрілювали протестувальників гумовими кулями в упор.

Президент Венесуели Ніколас Мадуро і міністр внутрішніх справ країни Нестор Реверол пообіцяли розслідувати інцидент з розстрілом протестувальників і покарати винних.

Уряд Ніколаса Мадуро демонструє високу готовність до репресивних дій для придушення народних виступів. Масові демонстрації в Каракасі та інших містах були зустрінуті сльозогінним газом, водометами, пластиковими кулями, а також озброєнними цивільними на мотоциклах.

Нагадаємо, що з початку квітня у Венесуелі майже щодня проходять масові антиурядові демонстрації, в ході яких чинна влада вже затримали десятки учасників. Серед вимог учасників демонстрацій – дострокові вибори нового президента країни, повне відновлення прав парламенту Венесуели, а також запуск процесу відновлення економіки країни.

Венесуела зараз переживає глибоку економічну кризу, і в країні спостерігається гострий дефіцит предметів першої необхідності.

Армія країни контролює продовльчі склади та порти через постійні голодні бунти.

Недавно правозахисники заявили, що влада ігнорує ці проблеми.
Loading...Залишити коментар