Військова прокуратура тримає на контролі хід розслідування пожежі у військовій частині

0

Військова прокуратура тримає на контролі хід розслідування пожежі у військовій частині Миколаївської області, в результаті якого загинув військовослужбовець.

Про це в Facebook повідомив речник ГПУ Андрій Лисенко.

“Військова прокуратура тримає на контролі хід розслідування пожежі у військовій частині Миколаївської області, внаслідок якої загинув військовослужбовець.

Трагедія сталася в ніч на вівторок, 13 березня, о 03:35 год. на території 235 навчального центру поблизу с. Михайлівка, Миколаївської області.

Через необережне поводження одного з військовослужбовців з паливно-мастильними матеріалами в наметовому містечку, де перебували 15 військовослужбовців, трапилась возгорання намету.

Внаслідок надзвичайної пригоди один воїн загинув та семеро отримали опіки різного ступеню тяжкості.

За фактом знищення військового майна, що спричинило тяжкі наслідки, розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 412 КК України. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснюється військовою прокуратурою Миколаївського гарнізону Південного регіону України.

10 березня військовою прокуратурою Миколаївського гарнізону за фактом недбалого ставлення військових осіб до служби, які проігнорували забезпечення належних умов проживання військовослужбовців на території 235 навчального центру поблизу с. Михайлівка Миколаївської області, розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 425 КК України.

Досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні здійснюється слідчими Миколаївського відділення поліції Очаківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області, процесуальне керівництво – військовою прокуратурою Миколаївського гарнізону Південного регіону України.

Наразі військовою прокуратурою гарнізону проводяться невідкладні слідчі дії.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях триває та постійно перебуває під контролем військової прокуратури Південного регіону України.”, – написав Лисенко.
Loading...Залишити коментар