Військовим, що перебувають в зоні АТО підняли зарплату

0

Із 1 вересня зарплата солдат у зоні АТО зросла до 17 тис. грн. Про це у вівторок, 12 вересня, заявив заступник начальника департаменту фінансів Міністерства оборони Сергій Галінський, повідомив «Інтерфакс-Україна».

«7 тисяч гривень – це основне грошове забезпечення, 10 тисяч гривень – це доплата; вона починається, коли солдат провів в АТО повний місяць. Крім того, якщо солдат безпосередньо брав участь у бойових діях або збив техніку противника, виплачується додатковий бонус», – сказав він.

Чиновник зазначив, що зарплати військовослужбовців Повітрянодесантних військ і морської піхоти вищі, ніж у військовослужбовців інших підрозділів Збройних сил України.

«Обсяг видатків 2017 року дозволяє нам у повному обсязі забезпечити виплату грошового забезпечення на рівні, не меншому за 2016 рік, і заробітну плату з урахуванням зростання мінімальної зарплати в державі», – заявив він.

За словами Галінського, Міноборони має достатньо коштів на відновлення озброєння і військової техніки, підготовку військ, утримання і вдосконалення систем зв’язку.

«На даний момент заборгованості з виплати винагород немає», – стверджує він.

«У 2016 році ми витратили на винагороди учасникам АТО всього 1,9 мільярда гривень, а за 8 місяців поточного року ми вже витратили 2,2 мільярда гривень», – сказав Галінський.
Loading...Залишити коментар