Влада Азербайджану після Майдану розширює озброєння поліції - Перший Соціальний

Влада Азербайджану після Майдану розширює озброєння поліції

0

ACAB azer

Азербайджанський парламент проголосував за внесення поправок до закону “Про поліцію” і дозволив поліцейським використовувати електрошокер, як засіб втихомирювання.

Тепер, з доповненнями в 26-їй статті цього закону вказано, за яких умов може використовуватись електрошокер: для запобігання злочинів, що становлять загрозу здоров’ю і життю людей, при протидії масовим заворушенням, а також “при наданні збройного опору з боку затриманої особи та з метою перешкоджання втечі особи, що перебуває під вартою”.

Стверджується, що список поліцейських, яким має бути дозволено використання електрошокерів, ще має узгоджуватись та затверджуватись керівництвом азербайджанського МВС.

Особливу увагу на цей закон радять звернути саме азербайджанській опозиції. Він напряму стосується масових заворушень, що часто відбуваються під час акцій протесту. А те, що представники влади бояться появи Майдану в Баку не викликає сумнівів, бо про це вони самі неодноразово заявляли.

Так, в кінці минулого року представник партії влади Сиявуш Новрузов заявив, що “події в Україні не повинні повторитись в Азербайджані”.
Loading...Залишити коментар