Влада не реагує на страйк гірників

0

На Волині триває страйк шахтарів, біля них перебувають медсестра та співробітники гірничо-рятувального загону, повідомив в ефірі Громадського радіо голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Те, що люди протестують під землею, — це надзвичайна подія. Це відчай. На гірників ніхто не звертає уваги, коли через невиплату зарплати вони перекривають кордон із Польщею. Зараз вони залишилися під землею», — сказав Михайло Волинець та пояснив, яких умовах зараз перебувають страйкарі: «Люди в замкнутому просторі, там надзвичайно холодно. Вони розмістилися на відстані півтора кілометра від шахтного стовбуру». Він уточнив, що зараз під землею перебуває більш ніж 60 осіб, учора було 75 людей.

«Комусь стало зле, тому їх підняли на поверхню», — зазначив Михайло Волинець. За його інформацією, від представників влади, або міністерства досі не було жодної реакції на проведення страйку, повідомляє профспілковий сайт КВПУ.

Нагадаємо, 26 листопада, 21 гірник шахти «Бужанська» ДП «Волиньвугілля» не піднявся на поверхню. Вони оголосили протест через невиплату заробітної плати, яку їм заборгували ще за серпень.
Loading...Залишити коментар