Влада використала Деканоідзе, як ширму

0

hatia_dekanoidze

Екс-керівник Національної поліції Хатія Деканоідзе вважає, що керівництво країни намагалося використати її та інших реформаторів, як ширму, щоб зберегти корупцію.

Про це пише Українська правда з посиланням на інтерв’ю Деканоідзе для KyivPost.

Деканоідзе стверджує, що реформатори в українському уряді займають нижчі посади, а потім використовуються, як “цапи-відбувайли”, якщо реформи не вдаються.

Деканоідзе сказала, що її сердить поділ в уряді на реформаторів і нереформаторів. На її думку, уряд має бути єдиною командою у боротьбі з корупцією.

“Цій країні бракує цілеспрямованої й міцної команди, яка буде сильно віддана радикальній реформі. Є дуже багато зацікавлених сторін, і немає єдиної команди, зацікавленої в ліквідації корупції”, – сказала Хатія Деканоідзе.

Деканоідзе розповіла, що робота в Україні відрізняється від її досвіду в Грузії, де вона була ректором поліцейської Академії країни з 2007 по 2012 рік і міністром освіти і науки у 2012 році за президентства Саакашвілі.

За її словами, у Грузії було більше політичної волі побороти корупцію.

“У нас була розкіш мати єдину команду, – сказала вона. – У нас був президент, який прийняв дуже жорсткі рішення”.

Деканоідзе пояснила, що, у зв’язку з протестами активістів, призупинила призначення керівником Нацполіції Черкаської області Валерія Лютого. Однак після звільнення Деканоідзе, Лютого затвердили на посаді.
Loading...Залишити коментар