Владу закликали не вручати повістки на виборчих дільницях - Перший Соціальний

Владу закликали не вручати повістки на виборчих дільницях

0

vybory

Днями в Дніпропетровську розповсюджувались чутки про вручення повісток до військкомату, яке нібито мало б відбутись на виборчих дільницях під час виборів.

Громадські активісти та бійці добровольчих батальйонів закликали владу відмовитись від такої практики. «Тим більше, що влада нічого не робить для нормального забезпечення бійців. Особисто я і побратими багато закуповували собі самі, від броніків і тепловізорів до сухпайків. Волонтерам тільки спасибі – допомогли! І це при тому, нагадаю, що гроші, які люди жертвували в Дніпропетровську до того ж Фонду оборони країни банально розікрали Корбан і Філатов. Не ганьбились тепер хоча б. Тому що відповідати доведеться за законом», – сказав командир розвідгрупи роти «Торнадо» Юрій Помазан.

В свою чергу представники влади та ЗСУ заявили, що хтось перед виборами розповсюджує чутки. «Призов буде проходити строго за законом. Хтось напередодні поширює безглузді чутки. У мене телефон розривається від дзвінків! Навіть з Генштабу дзвонили!», – заявив військовий комісар Дніпропетровського обласного військкомату Сергій Калашников.

Президент України Петро Порошенко теж назвав інформацію про повістки чутками.
Loading...Залишити коментар