ВО Свобода "кинула" своїх симпатиків - Перший Соціальний

ВО Свобода “кинула” своїх симпатиків

0

сутичка біля верховної ради

Відома активістка Ганна Сінькова на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила про долю одного з затриманих під час подій біля Верховної Ради 14 жовтня.

За її словами, чоловік на прізвище Стемпковський прийшов на марш «Свободи», яка вимагала у своїх же представників у Верховній Раді визнати УПА воюючою стороною. Однак, під час заворушень, спричинених протестувальниками, що вимагали визволити політв’язнів та припинити кримінальні переслідування активістів, Стемпковський опинився в числі затриманих. І жоден свободівський депутат не прийшов допомогти прихильнику партії. Також, партія відмовилась надати затриманому свого адвоката.

Хоча, вже ввечері 14 жовтня, «Свобода» змогла допомогти всім затриманим представникам своєї партії, прихильник Стемпковський залишився сидіти в райвідділі і під час суду жоден депутат не взяв його на поруки.

Таким чином, активісти роблять висновок, що партійці допомагають лише тим, хто займає «блатні місця в партії».

Нагадаємо, 14 жовтня біля Верховної Ради відбулись зіткнення активістів з міліцією. Одночасно, біля Верховної Ради відбувалось декілька мітингів, тому до числа арештованих потрапили різні категорії людей, зокрема й ті, котрі прийшли на партійні акції.
Loading...Залишити коментар