ВО «Свобода» отримала незаконно більше 2 мільйонів гривень - Перший Соціальний

ВО «Свобода» отримала незаконно більше 2 мільйонів гривень

0

Дарницьким районним судом Києва було відкрито адміністративне провадження про притягнення до адміністративної відповідальності головного бухгалтера ультраправої партії ВО “Свобода”Ярослава Пелешака.

Причиною стало порушення процедури внесення грошових коштів на підтримку політичної партії.

Про це повідомляє прес-служба Національного агентства з попередження корупції.

Так, департаментом НАПКА щодо запобігання політичній корупції за результатами аналізу звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за IV квартал 2016 було виявлено, що протягом листопада-грудня 2016 на банківський рахунок партії було внесено 11 платежів на загальну суму 2,339 млн грн.

Всі грошові кошти проходили через головного бухгалтера партії Ярослава Пелешака.

“Також було встановлено, що він отримав через партійну касу ще 26,1 тис. грн вкладів від фізичних осіб, що підтверджується прибутковими ордерами. Таким чином, Ярослав Пелешак порушив встановлений Законом України” Про політичні партії в Україні “порядок отримання внеску в підтримку політичної партії “, – йдеться в повідомленні.

Унаслідок внесення грошових коштів на рахунок “Свободи” не безпосередньо фізичними особами, суд виявив порушення партією за статтею 212-15 КУпАП. Відповідно до адміністративного кодексу, з партії повинна бути конфіскована сума в розмірі 2,357 млн грн.
Loading...Залишити коментар