ВО «Свобода» пролітає на місцевих виборах у Львові - Перший Соціальний

ВО «Свобода» пролітає на місцевих виборах у Львові

0

Tjagnybok

Якщо б вибори у Міську раду Львова відбулись сьогодні, то головна політична сила Західної України до неї б потрапила.

Як свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Центром Разумкова, 5% бар’єр ультраправій партії подолати наразі буде важко. Мало того, що «свободівці» не входять у четвірку лідерів, які за опитуваннями проходять в міську раду Львова, але і серед невдах вони на другому місці, набираючи 3,5% голосів виборців після 4,1% «Батьківщини».

Наразі ультраправий спектр у мерії, якщо не зміниться думка електорату, представлятиме «Правий сектор» з 6,7% голосів опитуваних. Враховуючи, що ультраправі у вигляді ВО «Свобода» на минулих виборах отримали більшість і впевнено обігнали всі політичні сили, можна констатувати падіння довіри до ультраправих у столиці Західної України.

Переганяють «Правий сектор», Самопоміч із 27,3%, Громадянська позиція 10%, та Блок Петра Порошенка з 9%.
27,3% виборців готові підтримати Самопоміч. Громадянську позицію підтримує 10%, Блок Петра Порошенка – 9%. Замикає четвірку «Правий сектор» – 6.7.

Після ВО «Свободи» йдуть по опитуванню йдуть такі сили, «Народний контроль» – 2,7%, Радикальна партія Олега Ляшка – 2,5%, «Удар» Віталія Кличка – 1,9%, «Народний фронт» – 1,5%, «Укроп» – 0,6%, Українська Галицька партія і Комуністична набрали по 0,4% і «Опозиційний блок» – 0,2%.
Не визначились – 17.7%.

Соціологічне опитування проводилось з 27 червня по 5 липня. Вибірка складала 810 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка – 3,5%.

Наразі корективи, що до місцевих виборів може внести заява керівництва «Правого сектору, що вони не збираються йти на вибори.
Loading...Залишити коментар