ВО «Свобода» вже обіцяли збудувати сміттєпереробний завод

1

svoboda

В соціальних мережах згадали, як теперішні головні «критики» та борці з Андрієм Садовим колись вже обіцяли збудувати сміттєпереробний завод до 2014 року.

Саме зараз, коли під Львовом горить Грибовицьке сміттєзвалище, під завалами якого загинули працівники МНС, ВО «Свобода» стала на чолі протестів львів’ян. Тепер депутати від цієї ультраправої сили є в меншості і не впливають на ситуацію у Львові, а були часи, коли «свободівці» мали найбільшу фракцію у ЛМР та ЛОР.

У грудні 2010 року секретар Львівської міської ради та член ВО «Свобода» Василь Павлюк наголосив, що для розв’язання проблеми Грибовицького сміттєзвалища «Свобода» докладе максимум зусиль. Зокрема, задіє той фактор, що в партії є більшість у Львівській міській раді, а також є найбільша фракція в обласній раді та фракції у районних радах.

Можливо, якби ультраправі менше піарились, а виконували свої обіцянки, то не було б зараз смертей та екологічної катастрофи, за яку і вони, разом з міським головою, повинні нести відповідальність.
Loading...1 коментар

 1. Андрій on

  1 За якими ідеологічними ознаками пан Куліченко називає Свободівців ультраправими?
  2 Чи вважає автор, що немає підстав для протестів на Львівщині з приводу екологічної ситуації та бездіяльності влади? Та чи підтримав би він протести, якби при владі був будь-хто інший?
  3 Чи ставилося питання на порядок денний та чи було проголосовано? Якщо так, то хто та яким чином чинив саботаж рішення? Чому у автора не виникає подібних питань?
  4 Посилання на “соцмережі згадали” не дуже переконливий та без жодного скріншоту. За те присутній тег #ексклюзив.
  Усі перелічені пункти дуже нагадують манеру репортажів сучасного РосТБ, в яких ідеться про Україну та мовлення курченківських телеканалів часів останнього Майдану.

Залишити коментар