Водіям з виразкою та геммороєм можуть заборонити сідати за кермо

0

Генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко звинуватив в.о. міністра охорони здоров’я України Уляну Супрун в сприянні корупції, коментуючи проект нового наказу МОЗ зі списком хвороб, при яких заборонено водити.

Про це Назаренко написав на своїй сторінці в Facebook.

Назаренко відзначає, що наказ міністерства призведе до корупції при отриманні медичних довідок для права керування авто і нових поборів з водіїв.

“Уже зараз медичну довідку можна купити по інтернету з доставкою додому без проходження медкомісії! І замість того, щоб навести порядок і заборонити видачу “фальшака” підгодованим фірмочкам, МОЗ ініціює прийняття Наказу зі списком хвороб, при наявності яких управляти авто заборонено або дозволять в індивідуальному порядку: гемморой, грижа, свищі, виразка, гіпертонія, зміна в бронхах, водянка яєчка або сім’яного канатика … Список довгий .. “, – зазначив він.

За його словами, якщо купувати медичну довідку не в Інтернеті, а реально проходити медкомісію, то 95% водіїв її не пройдуть.

“І думаєте, що втратять права на керування авто? Чи не втратять. Просто введуть нові побори, 95% водіїв буде змушені за хабарі у фірмочок з Інтернету купувати меддовідки, вартість цих “фуфлижних” медсправок збільшиться в 20 разів, а вартість дозволу МОЗ на видачу цих медсправок збільшиться раз в 50″, – обурюється Назаренко.
Loading...Залишити коментар