Вояки «Айдару» воюють півроку без зарплатні

0

poroh

Більшість вояків батальйону «Айдар» мають проблеми із зарплатнею і не бачать найближчим часом вирішення цього питання.

Як стверджують прості добровольці, більшість з них і досі офіційно не оформлені в батальйоні «Айдар». Часто бійця починають оформляти вже посмертно, щоб хоч родичам перепала якась допомога. Живі ж бійці стоять далі в черзі, хоч багато з них воюють з середини, а то і з початку літа. Звичайно, в такій ситуації про зарплатню взагалі мова не йде, адже держава навіть не знає про існування бійця. Хоча, в тої невеличкої частини оформлених ситуація не краща, адже вони теж за півроку бачили зарплатню в кращому випадку два місяці. «Соромно родичам дзвонити вже третій місяць, щоб рахунок поповнили», – скаржиться боєць «Айдару».

В цей самий момент міліція відкриває справи проти бійців батальйону, пов’язаних з мародерством і крадіжками, та погрожує при закінченні бойових дій взятись за «айдарівців».

«Звичайно, це не найкращі моменти нашого батальйону і ми самі ведемо з такими проявами боротьбу, але мали б совість відкривати кримінальні справи проти людей, що воюють, і які без допомоги волонтерів залишилися б голими та голодними», – констатує айдарівець.
Loading...Залишити коментар