Воєнкомату замовили журналістів Дорожнього контролю - Перший Соціальний

Воєнкомату замовили журналістів Дорожнього контролю

1

viyskomat-DK

Як стверджує інтернет видання «Дорожный контроль», МВС України змушує воєнкомати забирати журналістів «Дорожнього контролю» в армію.

В якості доказу видання виклало два відео телефонних розмов з представниками Вижницького військкомату Чернівецької області та Хмельницького міського військкомату.

Після розмови з працівниками військкоматів стає зрозуміло, що хтось зверху подав списки людей, яких треба забрати на комісію та призвати в армію в негайному порядку. «Довбійчук, Сало, Голуб… Ви десь на когось нарвалися. Тому, прийшов наказ, щоб вас під контроль взяти, за прізвищами. Мені наказ видати повістку і відправити по мобілізації», – чути з розмови по телефону з винницьким воєнкомом.

«Найсмішнішим є те, що журналіст «Дорожнього контролю» Максим Голуб, який потрапив в «чорний» список, вже майже півроку воює під Луганськом», – стверджують на сторінці інтернет-видання.

Активісти та журналісти «ДК» заявляють на своєму сайті, що зовсім не бояться їхати в АТО, але в першу чергу чекають цього від тих, хто і вирішив, на їхню думку, позбавитись таким чином активістів. «Якщо Арсен Аваков так хоче відправити 100% журналістів «ДК» в АТО, то немає жодної проблеми – «Дорожній контроль» просить Авакова назвати точне місце і час для збору всіх співробітників Міністерства внутрішніх справ України на Богомольця, 10, включаючи самого Авакова, і в особливості Антона Геращенка, щоб спільно з «Дорожнім контролем» поїхати на першу лінію фронту», – йдеться у повідомленні на сайті.
Loading...1 коментар

  1. Атеист on

    Аваков один із самих корумпованих бюрократів країни!

Залишити коментар