ВР продовжує платити зарплату депутатам, які підтримували "Новоросію" - Перший Соціальний

ВР продовжує платити зарплату депутатам, які підтримували “Новоросію”

0

депутати

Ряд одіозних депутатів Верховної Ради сьомого скликання, котрі відкрито заявили про свою підтримку російському вторгненню, ще донедавна отримували заробітню плату, а деякі отримують і досі.

Про це повідомили журналістам у апараті Верховної Ради України.

Там пояснили, що зарплату депутатам платять згідно “табелю обліку робочого часу”.

Мова йде про екс-регіоналів Бориса Дейча, Григорія Грубу і Олега Парасківа. Більшість з них вже давно заявили про складення мандатів і відверто підтримували бойовиків “ДНР-ЛНР”, зокрема, беручи участь у виборах на території анексованого Криму. Тим не менше, українська держава продовжує їм платити заробітну плату, як законотворцям.

Що цікаво, довгий час (вже при новому українському режимі) зарплату отримували й інші одіозні політики, зокрема син колишнього президента Януковича Віктор, член Компартії Георгій Калетнік (автор “диктаторських законів”) та екс-регіонал Олег Царьов, який очолив “Новоросію”.

Щоправда, у Раді повідомили, що “зазначені народні депутати України службове житло не отримували”.

Нагадаємо, кожен народний депутат обходиться платникам податків у, щонайменше, 17 тисяч гривень на місяць. Таким чином, при тотальному дефіциті бюджету, влада продовжує обкрадати народ і фінансувати перебіжчиків до ворожої воюючої сторони зі своєї кишені.
Loading...Залишити коментар