Всі депутатські запити тепер публікують на сайті Ради

0

Verkhovna_Rada_Ukraini.png.pagespeed.ce.xbqTa6vI1F
Всі депутатські запити стали публічними, вони вже публікуються на офіційному веб-сайті Верховної Ради. 

Про це повідомляє в понеділок прес-служба парламенту, пише «Аргумент». 
«Інциденти з депутатськими запитами, якими можна торгувати, повинні назавжди піти в минуле. Парламент повинен очиститися і перевернути цю ганебну сторінку в своїй історії», – заявив спікер парламенту Володимир Гройсман. 
Він повідомив, що всі депутатські запити реєструються у Верховній Раді України, і питання про їх розгляду вноситься до порядку денного пленарних засідань. При цьому Гройсман зазначив, що ситуація з депутатськими зверненнями і листами значно складніше, «оскільки такі документи ніде не реєструються», і «поки зміст депутатських звернень для громадськості недоступно». Спікер парламенту зазначив, що ініціюватиме зміни до законодавства, які дозволять оприлюднити депутатські звернення. 
Одночасно Гройсман звернувся до народних депутатів із закликом подавати свої депутатські звернення для розміщення їх на сайті парламенту. 
Тема депутатських запитів актуалізувалася після демонстрації генпрокурором Віктором Шокіним відео, на якому народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук називає розцінки на депутатські запити.
Loading...Залишити коментар