WEX.nz: перезавантаження

0

В липні 2017 року припинив діяльність найбільший на той час російськомовний майданчик, на якому здійснюють операції з криптовалюти – біржа BTC-e.

Співробітники ФБР заарештували її сервери, припинивши роботу майданчика. У вересні свої послуги клієнтам запропонувала нова біржа – Wex.nz, яка прийняла зобов’язання BTC-e.

У ролі творця Wex.nz виступив уродженець Мінська Дмитро Васильєв – один з найбільших клієнтів BTC-e. Всі втрачені кошти користувачів були трансформовані в боргові токени, які в подальшому повинні бути викуплені біржею 1 до 1 до валюти токена. Новий майданчик почав активну роботу, і до кінця 2017 року увійшов у другу десятку найбільших криптовалютних бірж в світі – її щоденний оборот перевищив $80 млн.

У липні 2018 року в вищому керівництві і керуючому складі Wex.nz виникли розбіжності, які спричинили ряд проблем. Був припинений обіг ряду криптовалют, не відновлений до сих пір. Курси валют, що залишилися доступними для виведення, різко відхилилися від середньоринкових. Інвестори втрачали до 3/4 коштів, намагаючись вивести гроші, вкладені ними в період розквіту біржі. Достовірна інформація про процеси, що відбуваються в керівництві Wex.nz, залишається недоступною. Техпідтримка у відповідь на численні запити мовчить, офіційні заяви не публікуються, перспективи майданчики залишаються неясними. На цьому тлі променем світла виглядає повідомлення про відновлення роботи криптовалютної біржі – на новому домені wex.ac, і з повністю збереженими коштами клієнтів.

Новий етап – відродження біржі і відновлення репутації

Новина не може не радувати інвесторів, які користувалися послугами майданчика wex.nz і справедливо побоюються за долю своїх коштів. Грошам нічого не загрожує – ними знову можна користуватися. Конфлікти всередині керівництва, судячи з усього, привели до втрати управління над доменним ім’ям wex.nz і серверами, на яких функціонувала біржа, тому перехід на новий домен wex.ac – вимушений захід.

Зараз контроль над банківськими рахунками клієнтів, на яких зберігаються кошти, і приватними ключами від холодних гаманців залишається у старого керівництва.

Старий майданчик, доступний в даний час за адресою Wex.nz, найімовірніше, припинить існування через те, що виплачувати депозити інвесторів просто нічим, а wex.ac впевнено почне відновлювати собі репутацію.
Loading...Залишити коментар