Як ефективно отримати бан у своїй країні

0

Навіть в найбільш вільній у частині самовираження країні є речі, про які краще або все, або ніяк. Навіть якщо твоє почуття гумору є надзвичайно чорним. І навіть якщо сильно вибачишся за незручний жарт. Так, олдові (ще з 80-х) каліфорнійські панк-рокери NOFX, відомі саркастичним і байдужим ставленням до всього на світі, нарешті догралися: всі раніше призначені концерти в рідних США скасовані, група забанена на всіх пристойних майданчиках країни – і невідомо, чи вдасться в найближчому майбутньому зняти цю порчу. 

Цензура заборони на рок і метал музику NOFX з’явилась тому, що, виступаючи в кінці травня на фестивалі в Лас-Вегасі, музиканти дозволили собі наступний діалог:

Fat Mike: Ми зіграли пісню про мусульман і нас ніхто не пристрелив. Не погано.
Eric Melvin: Думаю, в Лас-Вегасі стріляють тільки тих, хто грає кантрі.
Fat Mike: Так, то було лайно – добре, хоч вбили не фанатів панк-року, а шанувальників кантрі.

Зрозуміло, що музиканти досить швидко зіткнулися з бурхливою хвилею засудження – і, вперше за свою кар’єру, принесли публічні вибачення. Проте від них швиденько відмовилися бізнес-партнери і виробники мерчу; а зараз, за ​​словами Жирного Майка, все концерти NOFX в США виявилися скасовані.

«Групу ефектно заборонили у власній країні, – написав музикант. – І це не жарт! Це також не наш вибір, але наша реальність. Вибачте, фанати, але, схоже, ми будемо грати тури в Європі, Мексиці і Канаді. Я б хотів організувати панк-фестиваль в Штатах, але дуже багато людей налаштовані проти. Ось жеж, бл*ть, гівно! Ми зробили помилку, ми вибачилися, тепер пожинаємо плоди. Можливо, так нечесно, але хто сказав, що життя взагалі справедливе? Як би там не було, спасибі всім, хто нас підтримує. Побачимося на концерті в Словенії завтра!».

Чи буде коштувати один жарт 35-річної – і, до речі, вельми успішної для незалежного колективу – музично-концертної кар’єри, дізнаємося трохи пізніше.
Loading...Залишити коментар