Як павлоградці відстоюють своє тепло

0

У Павлограді місцеві мешканці три дні підряд перекривали трасу міжнародного значення через зрив опалювального сезону та відсутність тепла у домівках. 

У понеділок, 12 листопада, приводом для акції протесту стала відсутність газопостачання двох п’ятиповерхівок по вул. Західнодонбаській та Комарова. Міська газова служба у такий спосіб вимагала від ОСББ укласти новий договір із ними, за котрим би внутрішньобудинкові газові мережі перейшли б на баланс мешканців будинку.

Уночі 13 листопада мешканці багатоповерхівок, що по вул. Достоєвського теж перекривали Дніпровську через відсутність у їхніх помешканнях не лише тепла, а й електрики. Таким чином люди не могли навіть обігрітись елекрообігрівачами.

Мер Павлограда, який приїхав на місце події розповів, що посадовцям (енергетикам), які відповідають за ситуацію, що утворилась, додзвонитися вночі неможливо. Він гарантував обуреним мешканцям, що 14 листопада зранку проконтролює, як проходять ремонтні роботи кабелю, через поломку якого мешканці зазначених будинків залишились без електроенергії.

❗️❗️❗️ Люди перекрили дорогу через відсутність тепла в Павлограді!

Gepostet von Денис Середа am Mittwoch, 14. November 2018

14 листопада така ж ситуація виникла у будинках по вул. Верстатобудівників, що на селищі ПЗТО. Хоча міський голова обіцяв, що тепло в будинках павлоградців мало б з’явитись ще у понеділок, максимум у вівторок. Люди скаржились, що окрім тепла, у них відсутня також і електрика. Їхні звернення у різні інстанції ситуацію не вирішують, тому вимушені піти на крайню міру – перекрити трасу.

А вже 16 листопада декілька сотень павлоградців зібрались на мітинг біля міської ради, на якому проголосували за резолюцію мирного зібрання та висловили недовіру меру, якого вважають головним винуватцем зриву опалювального сезону.
Loading...Залишити коментар