Як Тимошенко з Коломойським в одному готелі “засікли”

0

Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко і український бізнесмен Ігор Коломойський були помічені в один і той же час в одному і тому ж готелі в Варшаві (Польща).

Про це на своїй сторінці в Facebook поінформував журналіст Богдан Кузьмич.

“Вчора один товариш з Волинських країв повернувся з Польщі … Він розповів, що, перебуваючи в Варшаві, бачив Юлію Тимошенко. Зайшов жарт про бігбордах з новим курсом. Але суть в іншому. За його словами, він бачив її на днях, 12 липня, в готелі, в якому зупинявся переночувати. Готель хороший, біля аеропорту. І тут алярм! Спочатку в готелі з’явився Ігор Коломойський разом з головою Волинської облради Ігорем Палицею. А хвилин через 15 в холі готелю з’явилася і Юлія Тимошенко. Не помітити її всю в білому було неможливо. Ви вірите, що Юлі Тимошенко і Ігор Коломойський зовсім випадково опинилися в одному місці?” – поставив риторичне запитання журналіст.

Він також зазначив, що якраз 12 липня в парламенті розглядалися важливі законопроекти, зокрема, про передачу підслідних справ Вищому антикорупційного суду.

“Юлія Тимошенко часто прогулює засідання Ради саме у Варшаві. Але, якщо не помиляюся, саме в цей день Рада голосувала за важливий проект щодо зміни закону про Антикорупційне суді. Тобто саме в цей день лідер парламентської фракції прогуляла важливе голосування в парламенті заради зустрічі з потенційним клієнтом Антикорупційного суду, якого звинувачують в обкраданні держави на мільярди доларів? Скільки тривала ця зустріч – мій знайомий юзернейм не знає. Каже, що допив каву і пішов”, – підсумував журналіст.

фото1

фото3
Loading...Залишити коментар