Яресько розповіла, чому МВФ може більше не дати грошей

1

mvf

Україна може не отримати наступний транш від МВФ.

Таку заяву зробила міністр фінансів України Наталія Яресько на своїй сторінці у Facebook.

“Ось і добіг кінця ще один робочий тиждень. На цьому тижні наша країна могла виконати умови, необхідні для подальшого прогресу у співробітництві з МВФ та Світовим банком. Натомість, жоден з чотирьох проектів законів, необхідних для цього прогресу, не було прийнято”, – вказала вона.

На думку Яресько, ігнорування депутатами законів, на прийнятті яких наполягає МВФ, може загрожувати Україні відсутністю наступних траншів.

“Таким чином, отримання Україною фінансової підтримки обсягом $3 млрд (1,7 млрд – у вигляді нового траншу МВФ, та 1,3 млрд – у вигляді фінансування по двом різним програмам Світового банку), що так необхідна нашій країні, опинилося під загрозою”, – написала міністр.

Яресько мала на увазі наступні закони:

№2045-а, щодо системи гарантування вкладів фізичних осіб, що значно посилить захист вкладів громадян України
№ 2956, щодо механізмів впливу на підприємства-боржники Нафтогазу України, що має посилити дисципліну юридичних осіб у сплаті заборгованості за спожиті енергетичні ресурси
№ 2873, щодо уточнення підслідності Національного антикорупційного бюро

А також проект закону, що необхідні для розблокування фінансування з боку Світового банку – проект закону №2029-а, щодо регулювання в сфері комунальних послуг.

Loading...1 коментар

  1. Эдуард on

    а еще п-дить нужно меньше и сполне может хватить своих денег

Залишити коментар