ЄС вимагає скасування мораторію на вивіз лісу

0

Для отримання нового траншу макрофінансової допомоги від Євросоюзу Україні необхідно, окрім проведення низки реформ, скасувати мораторій на експорт лісу.

Про це у своєму Facebook повідомив міністр фінансів України Олександр Данилюк.

«Представники Європарламенту та Єврокомісії відзначають наш прогрес насамперед у реформі державних фінансів, банківського та енергетичного секторів, а також результати роботи у сфері боротьби з корупцією: створення НАБУ та НАЗК, Prozorro та реєстру автоматичного відшкодування ПДВ», – написав міністр після робочої поїздки до Брюсселя.

Водночас у ЄС висунули умови, після виконання яких буде затверджена нова програма макрофінансової допомоги ЄС.

Данилюк озвучив перелік із 4 вимог вимоги, які Євросоюз поставив перед Україною: 1. Автоматична верифікація е-декларацій; 2. Впровадження кредитного реєстру НБУ; 3. Запровадження системи верифікації кінцевих бенефіціарних власників; 4. Скасування мораторію на експорт лісу-кругляку.

Глава Мінфіну переконаний, що виконання цих умов цілком реальне. “І це тільки невелика частина тієї роботи, яку ми маємо виконати у найближчий час. Серед не менш важливих завдань, у сприянні яким зацікавлені у ЄС – створення антикорупційного суду, продовження реформи банківського сектору, виконання мінімального стандарту BEPS. Роботи дійсно багато і саме тому підтримка наших європейських друзів є для нас важливою”, – підсумував міністр.

Раніше умови, за яких готові співпрацювати з Україною, озвучили у Міжнародному валютному фонді.
Loading...Залишити коментар