ЄСПЛ вимагає від Росії прозвітувати про стан українського політв’язня

0

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) вимагає від Росії довідки про стан здоров’я політв’язня Гриба, якому напередодні у суді стало зле.

Про це повідомляє правозахисниця Євгенія Закревська у Facebook, передає Главком.

«Суд вимагає від РФ надати медичні документи щодо поточного стану здоров’я заявника, щодо лікування, яке було призначене лікарями під час утримання під вартою», – зазначила Закревська.

Росія повинна надати необхідні документи до 2 січня 2019 року.

Нагадаємо, 12 грудня Північно-Кавказький окружний військовий суд РФ відклав розгляд справи обвинуваченого в підготовці теракту українського політв’язня Павла Гриба через різке погіршення його здоров’я.

Двадцятирічному українському в’язню Павлу Грибу в Росії інкримінують «схиляння до теракту».

Гриба затримали 24 серпня 2017 року в білоруському місті Гомелі. Українець повністю заперечив у суді пред’явлені йому обвинувачення.

Як відомо, за даними російського слідства, з березня по травень 2017 року, перебуваючи в Україні, Гриб листувався в інтернеті зі старшокласницею із Сочі. Слідство вважає, що Гриб переконував дівчину закласти саморобний вибуховий пристрій і привести його в дію на випускному вечорі 30 червня 2017 року. Після теракту він, за матеріалами справи, рекомендував школярці виїхати з території Росії.
Loading...Залишити коментар